Czarna Saszetka Skórzana na Dokumenty

Klasyczna skórzana męska torebka / saszetka – czyli fason popularny w latach 70-80. Szczególnie zyskał uznanie wśród mężczyzn w wieku +40, którzy ponad wszystko cenią praktyczne dodatki. Tacy Panowie nie gustują w torebeczkach damskich przewieszonych przez ramię (jak klasyczna listonoszka). Zdecydowanie to nie ten styl. Zamiast torebek na ramieniu lepiej czują się z sakwą w dłoni, z przeciągniętym przez nadgarstek paskiem.

Przykład poniżej (saszetka na dokumenty skórzana z firmy Belveder)

saszetka na dokumenty skórzana Gdańsk
Zdjęcie pochodzi od Belveder.com.pl

Klasyczna męska saszetka do ręki – przykład

Najprostszy i zdecydowanie najczęściej szyty model takiej sakwy do ręki, to skórzana saszetka z czarnej lub brązowej skóry naturalnej.

Fason został rozpropagowany w latach 70-80 , ale później przestał być szyty ze względu na upadek wielu zakładów produkujących galanterię skórzaną. Teraz za sprawą małych szwalni, takich jak Belveder oraz innych podobnych zakładów kaletniczych, te saszetki męskie wróciły do łask i sprzedaży.

czarna skórzana saszetka na dokumenty Gdańsk

Nieskomplikowana forma rzutuje na niewygórowaną cenę brutto. Klient detaliczny sklepu Belveder otrzymuje wraz z saszetką:

  • polską produkcję
  • zastosowanie polskich skór naturalnych oraz nici
  • projekt i pracę kaletnika
  • dożywotnią gwaranę
  • to wszystko w cenie 69-89 zł w zależności od wielkości saszetki.

Ten rodzaj saszetek męskich możecie także obejrzeć na stronie producenta z Połczyna Zdroju. Zakład kaletniczy który wykonuje te czarne saszetki na dokumenty posiada własną stronę internetową. Skórzana Szwalnia. Można także przejść bezpośrednio do kategorii klikając w LINK> saszetki męskie do ręki SkorzanaSzwalnia.pl. Każdy fason jest tam dokładnie opisany oraz sfotografowany. Po za saszetkami szwalnia z Połczyna Zdroju oferuje także, plecaki biznesowe, plecaki skórzane, torby na ramię, raportówki, teczki, aktówki oraz ręcznie szyte skórzane portfele.

Zachęcamy do odwiedzania właśnie takich miejsc. Wspinania lokalnego i polskiego przemysłu szwalniczego oraz pracowników i rzemieślników sektora galanteryjnego.

Szukasz pomysłu na prezent męski w klasycznym stylu. Zobacz inne nasze produkty:

STRONA GŁOWNAKONTAKT Z NAMIWszystkie Produkty

Jedna myśl w temacie “Czarna Saszetka Skórzana na Dokumenty”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *